Altyapı Tıkanıklığı Çözüm Merkezi
Çalışma Saatlerimiz
00:00 - 23:59

Vidanjör kiralama firması olarak sizlere tüm logar ve kanalizasyon tıkanıklıkları için sizlere hizmet veriyoruz. Günümüzde yoğun olarak tıkanıklıkların yaşandığının farkındayız. Bu tıkanıklıkların neredeyse tamamı insan kaynaklıdır. Bu nedenle sizlere şunu söylemeliyiz. Lavabo giderlerine, tuvalet giderlerine atılmaması gereken maddeler atıldığında zamanla giderlerde küçük birikintilere sebep olmaktadır. Ayrıca bu birikintiler zamanla daha fazla sorunlara yol açabilmektedir. Tam olarak şöyle açıklayalım. Bu işi yaparken çokça karşılaştığımız tıkanıklıklardan biri gider tıkanıklıkları, bebek bezi, kadın pedi, kumaş, suda erimeyen kağıt havlular ve poşet vb. maddelerin bunlara neden olduğunu çokça gözlemledik.

Bu tür sorunlarda firmamız tecrübeli ekibi ile sorunlarınıza uygun araçlarla hizmet vermektedir. Sonuç olarak sizlere en uygun fiyatlara vidanjör kiralama hizmetleri sunuyoruz. Kanalizasyonları ve giderlerin tıkanıklıklarında vidanjör kiralama firmamızı aramanız halinde sizlere ulaşıp sorunu yerinde çözüyoruz.

Çalıştığınız veya yaşadığınız alanlarda eğer gider taşması sorununuz oluştuysa hemen vidanjör hizmeti sunmaktayız. Çünkü vidanjör araçlar su, atık su ve herhangi bir atık için tercih edilebilmesi gereken donanıma sahiptir.

Vidanjör Kiralama

İstanbul’un tüm ilçelerine vidanjör kiralama hizmeti veren firmamız taleplerinizin hızlıca karşılanması adına özel olarak tasarlanmıştır. Hem her alana girebilen araçlarımız tüm bölümlerde kolaylıkla çalışabilmektedir. Araçlarımız her zamanki gibi tam donanımlı halde hazırdır. Tıkanan logar / rögar ve kanalizasyonlara müdahale etmek yüksek önem ifade etmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde tüm sorunlarınızı yerinde çözüyoruz.

Vidanjör İle Kanal Açma

Vidanjörümüz ile kanal açma işlemleri sayesinde hızlı etkili ve profesyonel çözüm yöntemleri sunuyoruz. Ev ve iş yerlerinde tıkanan kanalizasyonlar ekibimiz tarafından aynı gün içinde açılmaktadır. Ayrıca vidanjör ile kanal açma işlemlerinde suyun şiddetli şekilde kanala verilmesi sonucu tıkanıklığa sebep olan maddeler temizlenmektedir.

Kullanım alanı ve gördükleri görev bakımından vidanjörler oldukça güçlü araçlardır. Kanal temizleme veya kanal açma işlemlerinde bu nedenle vidanjörler kullanılmaktadır. Ayrıca tıkanıklık varsa bu tıkanıklığın açılması insan eliyle mümkün değilse gideri açmak için bu tür tonajlı araçlar kullanılmaktadır. Sağladığımız hizmetler neticesinde kanalda biriken kum, küçük taşlar, yağlar, hayvan ölülerini temizliyoruz. Ortaya çıkan bu durumda tıkanıklığı özel vidanjör aracımız ile açmaktayız. Vidanjör kiralama hizmetimizle 7/24 esasına dayanarak hizmet veriyoruz.

      Biz Sizi Arayalım

      Hemen Arayın
      WhatsApp