Altyapı Tıkanıklığı Çözüm Merkezi
Çalışma Saatlerimiz
00:00 - 23:59

Biz Kimiz?

Can Altyapı Tesisat olarak tıkanıklıklarda veya su kaçaklarında, özel görüntüleme cihazları kullanarak, robot ve kameralar ile noktasal tespit yapıp, kaçağın yerini tespit etmekteyiz. Uzun yıllar boyunca sürdürdüğümüz işimizi severek yapıyoruz. Bu işin bir tutkuyla yapılması ancak bu işi bize sevdirebilir. O yüzden herkesin yapamadığı bir işi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tıkalı bir lavabo veya tuvaletiniz için çağırdığınız ustalarımız eviniz veya işyeriniz için eksiksiz bir sıhhi tesisat sistemi kurmaya kadar, her konuda deneyime ve donanıma sahiptir. Ekibimizde yer alan personellerimiz işinde yüksek tecrübeli personellerdir. Biz müşterilerimizin taleplerine kulak veren bir firmayız. İsteklerini dinler ve ona göre çalışmalar yaparız.

Asla ve asla küçük veya büyük iş ayırt etmiyoruz. Herkese eşit derecede adil hizmet sağlıyoruz. Bize ulaşan her kişiye tarih ve saat belirliyoruz. “İşimiz uzadı, geç geleceğiz” demiyoruz. Hemen geliyoruz demek ve bunu gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bizlere Whatsapp destek hattımızdan mesaj attığınızda konumunuza geliyoruz. Sorunu yerinde gözlemleyip yanımızda getirdiğimiz araçlarımız ile sorunun kökten çözümü için çalışmalarımızı yapıyoruz.

Tıkanıklık sorunları gündüz vakitleri olabileceği gibi akşam vakitleri de olabilmektedir. Bu nedenle 7/24 çalışma esasına uygun olarak hizmet verdik vermeye de devam ediyoruz. İşimizin her alanında doğruluk ve dürüstlüğe değer veriyoruz. Sizi asla yanlış yönlendirmeyen, ihtiyaç duymadığınız bir hizmeti zorla almak zorunda olmadığınız, güvenilir ve profesyonel bir firma olarak sizlere de hizmetimizi ulaştırmak istiyoruz.

Envanterimizde bulunan profesyonel su kaçağı tespit cihazları, tıkanıklık açma robotu, kameralı su kaçağı bulma cihazları sayesinde, profesyonel ustalarımız ve servis araçlarımız ile en geç 2 saate kadar İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat  farkı olmadan servis hizmeti veriyoruz.

Yaşayacağınız her türlü tıkanıklık lavabo, gider açma, klozet açma, boru tıkanıklığı açma, balkon gideri açma ve rögar açma gibi daha sayamadığımız birçok hizmet için buradayız.

Hemen Arayın
WhatsApp