Altyapı Tıkanıklığı Çözüm Merkezi
Çalışma Saatlerimiz
00:00 - 23:59

Boru açma sorunlarınız için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Tesisatın en önemli parçalarından biri olan borular tıkandığında bu tıkanıklıklar tüm tesisatı etkileyebilmektedir. Tıkanan boru su akışının kısıtlanmasına neden olmakta bu da tesisattan su akışının kısıtlanmasına neden olmaktadır. Boruda oluşan tıkanıklığa yerinde ve zamanında müdahale edilmediğinde tüm tesisatı etkileyecek sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Firmamız alanında uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile sizlere boru açma konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Gidere kaçan yabancı cisimler boru tıkanıklıklarının başlıca nedenlerindendir. Ancak bazı durumlarda giderde biriken yemek artıkları da boru tıkanıklığına neden olabilmektedir.

Firmamız tıkanan boruların profesyonel bir şekilde açılması konusunda sizlere memnuniyet garantili hizmet sunmaktadır. Tamamı alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz, bize ulaşmanız durumunda en kısa sürede adresinize gelmektedir. Adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapmaktadır. Yapmış olduğu keşif neticesinde ise boruda oluşan tıkanıklığa müdahale etmektedir. Böylelikle tıkanıklığın sebebini öğrenmeden tıkanıklık üzerinde herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Boru Açma

İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız, bize ulaşmanız halinde kısa sürede adresinize gelmektedir. Ekibimiz boru açma hizmetlerini son teknoloji ve kameralı ekipmanları ile kırmadan dökmeden gerçekleştirmektedir. Böylelikle İstanbul’un tüm ilçelerinde boru açma taleplerinizle ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Tıkalı Boru Açma

Evimizde ve ofisimizde kullandığımız lavabolarda, tuvaletlerde tıkanıklık ve yağmur suyu borularında çeşitli sebepler bu durumlar yaşanabilmektedir. Oluşan bu tıkanıklık suyun doğru ve düzenli bir şekilde akışını engellemekte, çoğu zaman geriye doğru taşmalara sebep olmaktadır. Ayrıca firmamız tıkalı boruların açılması konusunda sizlere kısa sürede kaliteli hizmet sunmaktadır. Tamamı alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz, uzun yıllardır edindiği tecrübesi ile tıkalı boruların açılması konusunda kesin çözümler sunmaktadır.

Tıkanan boruların doğru ve etkili bir şekilde açılabilmesi için öncelikle tıkanıklığa sebep olan maddenin tespiti yapılmalıdır. Firmamız tıkanıklık tespitinde son teknoloji kamera ve cihaz kullanmaktadır. Böylelikle tıkanıklığa sebep olan madde kısa sürede tespit edilmektedir. Can Altyapı Tesisat olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde tıkalı boru açma hizmeti vermekteyiz. Siz de tıkanan borularınızın kısa sürede açılması için iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Robotla Boru Açma

Gelişen teknoloji ile birlikte boru açma işlemleri de robot sayesinde pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Firmamız, alanında uzman kadrosu ve son teknoloji cihazı ile kırmadan dökmeden hizmet sunmaktadır. Tıkanan boru ile ilgili bize ulaşmanız durumunda firmamız, kısa sürede adresinize gelmektedir. Adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapmakta keşif işleminin ardından tıkanıklığa müdahale etmektedir. Çünkü öncelikle tıkanıklığa neden olan maddenin ne olduğu tespit edilmelidir.

Tıkanıklığa neden olan madde tespit edildikten sonra robot cihaza uygun aparat takılmaktadır. Tıkanıklığa sebep olan madde sert bir malzeme ise robota kırıcı aparat takılmakta, peçete veya bez gibi bir maddeyse robota tutucu aparat takılmalıdır. Bu sayede tıkanıklığa sebep olan maddeye göre uygun aparat ile kaliteli hizmet sunulmaktadır.

İstanbul Boru Açma

      Biz Sizi Arayalım

      Hemen Arayın
      WhatsApp