Altyapı Tıkanıklığı Çözüm Merkezi
Çalışma Saatlerimiz
00:00 - 23:59

BORU AÇMA

     Boru açma, herhangi bir nedenden dolayı tıkanmış olan giderlerinizdeki tıkanıklığı çözmek demektir. Tıkalı borular, sıvıların akışını engelleyerek, su basıncının artmasına ve boruların patlamasına neden olabilir. Tıkalı borular aynı zamanda kötü kokuya ve çevre kirliliğine sebep olmaktadır. Bu nedenlerle, boru açma işlemi bir tesisat sorunu olduğunda hızlı bir şekilde çözülmelidir. Bu metinde bazı boru açma yolları sıralanmıştır. Belirtilen bu yollardan biri ya da boru tıkanıklığı sorununuzu çözebilmek için deneyebilirsiniz.

    Lavabo açıcılar: Boru açıcı olarak kullanılabilir. Ancak, bu yöntem, eski boru hatlarında tahribat oluşturabilir. Sodyum hidroksit de boru açıcı işlevinde kullanılabilmektedir.

   Boru temizleme yayları: Boru temizleme yayları, boruların içindeki tıkanıklığı kırmak için kullanılır. Bu yöntem, borunun boyutuna ve tıkanıklığın ciddiyetine bağlı olarak farklı boyutlarda yaylar kullanır.

   Yüksek basınçlı su jeti: Yüksek basınçlı su jetleri, boruların içindeki tıkanıklığı parçalamak için kullanılır. Bu yöntem, sıcak su ve basınçlı su kullanır. Ancak, bu yöntem çok yüksek basınçlar kullanarak boru hatlarını tahrip edebilir.

   Profesyonel destek: Bu yöntem boru açma için kalıcı bir yöntemdir. Bu yöntem için profesyonel bir tesisat firmasına ihtiyaç vardır. Can Alt Yapı Tesisat profesyonel bir tesisat firmasıdır.  Can Alt Yapı Tesisat boru açma işlemlerinde öncelikle boruların nerede tıkalı olduğunu belirlemek için kamera sistemine de sahip makineler kullanır. Daha sonra, uygun yöntemi seçerek yine makine ile tıkanıklığı çözer. Bu yöntem hijyeniktir ve uğraştırıcı değildir. Aynı zamanda borularınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Bununla birlikte tıkanma sonucu oluşan kötü koku ve çevre kirliliği ortadan kalkmaktadır. Firmamız size bunun garantisini vermektedir.

    Can Alt Yapı Tesisat’ın hizmetlerinden yararlanmak, boru açma işleminiz için en kolay ve en kalıcı yoldur. Ayrıca Can Alt Yapı Tesisat boru açma işleminizin hemen ardından müşterisi ile tıkanmanın nedenini paylaşmaktadır. Tekrar tıkanma yaşamamak için neler yapmanız gerektiğini de aktarmaktadır. Bu sayede borularınız tekrardan tıkanmaması için daha bilinçli olabilirsiniz.

   Can Alt Yapı Tesisat’ın boru açma işlemlerinde de en önemsediği kavram müşteri memnuniyetidir. Aldığı hizmetten memnun müşteriler, Can Alt Yapı Tesisat ile mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Sonuç

Hemen Arayın
WhatsApp