Altyapı Tıkanıklığı Çözüm Merkezi
Çalışma Saatlerimiz
00:00 - 23:59

ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA

     Gider borularınızdaki tıkanıklığın çeşitli nedenleri olabilir. Bu tıkanıklığın en modern çözüm yöntemlerinden biri de robotla tıkanıklık açmaktır.

    Robotla tıkanıklık açmak kameralı sistemi ile tıkanıklığın olduğu nokta rahatça görülebilmektedir. Bu nedenle robot makine kullanarak tıkanıklığı açarken kırma işlemi uygulanmaz, pimaş borularınıza zarar gelmez. Ayrıca tıkanıklığı açma işlemi tamamlandıktan sonra kameralı sistemler ile borularınızda tıkanmanın nedeni ve tekrar tıkanmaya neden olabilecek bir durum var ise bu müşteri ile de paylaşılabilir.

   Bu etkili ve temiz yöntemi Can Alt Yapı Tesisat da kullanmaktadır. Kameralı sistemler kullanarak, pimaş borularınıza ve çevresine zarar vermeden tıkanıklığı bir sorun olmaktan ortadan kaldırmaktadır.

   Tıkanıklığın ne olduğu görüldükten sonra robotun ucuna takılan farklı aparatlar ile işlemini sürdürmektedir. Bazı nesnelerin parçalanması gerekirken, bez, saç gibi nesnelerin ise çekilip çıkarılması gerekir. Bundan dolayı da robot cihazın ucuna farklı aparatlar takılır. Can Alt Yapı Tesisat tıkanma nedenine uygun olarak hizmet sunmaktadır. Robotla tıkanıklık açma işlemi sırasında, bazen gider borusunun eğiminin yetersiz olduğu da tespit edilebilmektedir. Eğimi yetersiz olan gider borularında tıkanıklık sık sık meydana gelmektedir. Bu durum usta hatalarından kaynaklanan bir sorundur. Bu gibi durumların tespit edilmesi durumunda, gider borusunun sökülüp yeniden eğim verilerek döşenmesi gerekir. Can Alt Yapı Tesisat müşterilerine tıkanıklığın nedenlerini de sunmaktadır.

        Tıkanmanın nedeni ne olursa olsun, artık tıkanıklık yüzünden endişelenmenize ve günlük işlerinizi ertelemenize gerek yok. Çünkü Can Altyapı Tesisat robot kullanarak hijyenik çözümler sunmaktadır ve her zaman hazır olarak profesyonel hizmet vermektedir. Son teknoloji ekipman ve uzman bir ekip sunuyoruz. Aynı zamanda, sorunun tekrarlanmaması için tüm önlemleri alıyoruz. Bu nedenle Can Alt Yapı Tesisat, müşterilerimizi memnun eden yüksek kaliteli bir hizmeti garanti eder. Can Altyapı Tesisat modern uygulamalar ile sorunu çözmektedir, bu sayede tıkanıklık olan yerlerde iş yapılan ortam kirlenmemiş olmaktadır. Temiz, sorunsuz, yüksek kaliteli bir çözüm sunuyoruz. Verdiğimiz hizmet ile giderler kullanıcı ihmali olmadığı sürece asla tıkanmayacaktır. Bu konuda Can Alt Yapı Tesisat müşteri memnuniyetini garanti altına almakta ve müşterilerine güven vermektedir. Robotla tıkanıklık açma işlemi sırasında çevredeki alanların kirlenmesi veya yaşam alanlarının estetiğinin bozulması söz konusu değildir. Bunu garanti ediyoruz.

   Modern uygulamaları ve uzman kadrosu sayesinde Can Alt Yapı Tesisat arkasında her zaman mutlu müşteriler bırakmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Sonuç

Hemen Arayın
WhatsApp