Altyapı Tıkanıklığı Çözüm Merkezi
Çalışma Saatlerimiz
00:00 - 23:59

Mutfak borularında bulaşık makinesinden ve mutfakta kullanılan yağlar boruların etrafına yapışarak borunun içinde yağ tortusunun oluşmasını sağlar. Bu sorun sonrasında mutfak borusundan su yavaş gider ve belirli bir zaman suyun hiç gitmemesini sağlayarak mutfak tıkanıklığını oluşturur.

Can Alt Yapı Tesisat olarak mutfak borularındaki yağ tortularını su jeti yani boru yıkama makinemiz ile kırma dökme olmadan mutfak borularındaki yağları temiz bir şekilde etrafı kirletmeden çalışma yaparak boruları sıfır yaparız.Eski zamanlarda bu cihazlar yokken tesisatçılar direk boruları kırarak sorunu ortadan kaldırırlardı.Fakat günümüz şartlarında müşterilerimize maddi ve manevi büyük sıkıntılar çıkarmadan kırmadan mutfak borularının temizliğini yapmaktayız.

Yağ tutmuş borular aslında yılların birikimi oluşur.Mutfak boruları eğimsiz olsa bile etrafındaki yağların boruya yapışarak mutfak tıkanıklığını oluşturması zamanla meydana gelmektedir.Sorun ne olursa olsun cihazlarımız sayesinde mutfaktaki tıkanıklığı ve yağ tutmuş boruları sıkıntısız bir şekilde garantili iş yaparak müşterimize teslim etmekteyiz.

YAĞ TUTMUŞ PİMAŞ BORUSU NASIL YIKANIR ?

Mutfak borularındaki yağ ile tıkanmaya yakın olan boruları su jeti makinemiz ile 190 bar basınç vererek yıkama işlemlerini yaparız. Yıkama işlemi yapıldıktan sonra tabiri caizse borular sıfır olur ve mutfak borusunun içinde hiçbir şekilde yağ veya başka bir pislik kalmadan yıkama temizliği yapılır.

Mutfak tıkanıklığını yaşayan müşterilerimiz için ilk baş robot cihazımın içindeki demirin dönerek gitmesiyle mutfak tıkanıklığı açarız ve hemen arkasından su jeti cihazımız ile yıkama yaparak garantili bir işlem gerçekleştiririz.

Mutfak borularında yağları gidermek için asit kullanılmasına her zaman karşıyızdır.Çünkü duvarın içindeki mutfak boruları plastik olduğu için boruları eritirse ve alt komşunuza su damlatırsa komple iş kırıma gider yani işlem maddi ve manevi olarak çok büyür.

Can Alt Yapı Tesisat olarak yağ tutmuş pimaşlara zarar vermeden su jeti cihazımız ile sadece dakikalar içinde boruların ilk yapıldığı hale getirerek boruları sıfır yaparak müşterimize sorunsuz ve temiz bir şekilde teslim ederiz.Tüm işlemlerin sonunda mutfak borularında yağların birikmemesi içinde müşterimize çok önemli bilgiler vererek sorunu minimuma indiririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Sonuç

Hemen Arayın
WhatsApp