Altyapı Tıkanıklığı Çözüm Merkezi
Çalışma Saatlerimiz
00:00 - 23:59

Lavabo tıkandı su gitmiyor” söylemi müşterilerimiz tarafından sık sık duyulan bir derttir. Bu sorunun nedeni lavaboya bağlı gider borularının tıkanmasıdır. Evde kendi başınıza bilinçsiz yöntemlerle çözmeye çalıştığınızda lavabo gider borularınızın tıkanıklığı açılmaz. Tam tersine lavabonuza ve gider borularına zarar vermiş olursunuz. Eğer durum böyleyse ne yapılmalı sorusunun cevabı ise Can Altyapı Tesisat firmasına danışmanız gerekmektedir. Can Altyapı Tesisat uzman kadrosu, yüksek teknolojik teçhizatı ile müşterilerine uğraş vermeden tıkanıklığı, lavaboya ve gider borularına zarar vermeden kısa sürede açmaktadır. Can Altyapı Tesisat lavabo tıkanıklığı açma işinde kesin çözüm garantisi vermektedir. Bu iş kısa sürede çözülmektedir. Böylelikle lavabonuzu hemen sonrasında kullanmaya devam edebilirsiniz. Can Altyapı Tesisat robotla tıkalı lavabo açma hizmeti vermektedir. Bize ulaştığınızda bir saat içerisinde evinize ya da iş yerinize ulaşmaktayız.

   Tıkalı lavabo açma işlemi profesyonel yöntemlerle yapılırsa, kesin sonuç görülmektedir. Profesyonel yöntemlerin uygulanabilmesi için gerekli olan teknolojik cihazlara sahip olmak gerekmektedir. Can Altyapı Tesisat firması teknoloji ürünü cihazlarla tıkalı lavabo açma işlemini gerçekleştirmektedir. Firmamız, tıkalı lavabo açma işlemi için; robot cihaz ve kameralı görüntüleme cihazı kullanarak tıkanıklıkların sebebini kesin olarak belirler sonrasında da tıkalı lavabo açma işlemini gerçekleştirmektedir.

   Lavabo giderinin tıkanmasının farklı farklı sebepleri bulunmaktadır. Borunun tıkanmasına sebep olan duruma göre tıkanıklık açma çalışmaları Can Altyapı Tesisat tarafından yapılmaktadır.

   En sık karşılaşılan tıkanıklık türü, lavaboda suyun gitmesini engelleyen yabancı bir cismin gider borularını tıkamasından kaynaklanmaktadır. Tıkanıklığın nedeni her ne ise Can Altyapı Tesisat tıkanıklığı açmadan önce müşterisi ile tıkanıklığın nedeni ve tekrarlanmamasına ilişkin önerileri paylaşmaktadır. Bu sayede kullanıcı hataları bir kez daha gerçekleşmemiş olmaktadır.

   Can Altyapı Tesisat firması, kaliteli ve güvenilir hizmet veren tesisat firmasıdır. Ayrıca hizmetlerimiz uygun fiyatlıdır.

     Robotla tıkalı lavabo açma işlemine geçilmeden önce, tıkanıklığa sebep olan durumun kesin olarak belirlenmesi gerekmektedir. Tıkanıklığa sebep olan durum tespit edilmezse, gider açma çalışmalarında uygulanacak hatalı yöntemler, tıkanıklık açma çalışmasının uzamasına sebep olacaktır. Bu durumun lavabo tıkanıklığınız açılmamış olmakla beraber lavabonuza ve gider borularınıza zararı vardır. Tıkanıklığın sebebini tespit etmek için firmamız kameralı teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Bu yöntem sayesinde, gider borusunun iç kısmı ayrıntılı olarak görülüp incelenebilmektedir. Robotla lavabo tıkanıklığı açma çalışmasından önce kameralı cihazın kullanılması gider borusunun tıkanmasına sebep olan sorunun tespit edilmesi için gereklidir. Lavabonuzun tıkanmasına sebep olan neden tespit edildikten sonra, robot cihazın ucuna uygun aparat takılarak tıkalı lavabo açma çalışması başlamaktadır. Robot cihazın ucuna uygun aparat takılması, tıkanıklığa sebep olan cismin türüne göre belirlenir. Tıkanıklığa sebep olan durumla birlikte seçilen aparat da değişkenlik göstermektedir. Böylelikle tıkanıklığa sebep olan cisimleri ya parçalayabilir ya da çekip çıkarabiliriz. Can Altyapı Tesisat lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini tam olarak bu şekilde gerçekleştirmektedir.

   Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinin hemen ardından gider borusu görüntüleme cihazının ikinci kez kullanılması çok önemli bir çalışmadır. Çünkü tıkanıklık dışında gider borusunda başka sorunların olması da mümkündür. Örnek vermek gerekirse; gider borusunda eğim sorunu ya da gider borusunda bir çatlak meydana gelmiş olabilir. Bu sorunların tespit edilmesi için lavabo tıkanıklığı açma işleminin tamamlandıktan sonra gider borusu görüntüleme cihazı kullanılması şarttır.

   Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemini gerçekleştiren Can Altyapı Tesisat, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firmamız aynı zamanda hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Bize ulaştığınızda tıkanıklık her nerede meydana gelmişse evinize ya da şiş yerinize gelip lavabo tıkanıklığını teknolojik cihazlarla ve uygun fiyatlarla açmaktayız. Lavabo tıkanıklığı açma işlemleri esnasında müşterisiyle de ilgilenip müşterilerin de bilinçlenmesini sağlayan uzman kadromuz sayesinde müşterilerimiz firmamızdan her yönden memnun kalmaktadır. Firmamız lavabo tıkanıklığı açma hizmeti arayan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

    Eğer siz de “lavabom tıkandı su gitmiyor” söylemi ile baş başa kaldıysanız bu sorunun en iyi çözümü Can Altyapı Tesisat firmasından destek almaktır. Firmamız uygun fiyat tarifesinin yanında kaliteli ve hızlı çözüm anlayışıyla müşteri memnuiyetini her daim göz önünde bulundurmaktadır. Lavabo tıkanıklığı da olmak üzere her türlü tıkanıklığı teknolojik cihazlar yardımıyla çözen hizmetlerimiz sonucunda lavabo tıkanıklığı sizin için artık bir sorun olmaktan çok uzaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Sonuç

Hemen Arayın
WhatsApp