Altyapı Tıkanıklığı Çözüm Merkezi
Çalışma Saatlerimiz
00:00 - 23:59

“Lavabom tıkandı” söylemi ile baş başa kalmış olabilirsiniz. Bu durum normal olarak sizi gerebilir. Ancak endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü Can Altyapı Tesisat lavabo tıkanıklığı açma işinde bir numaradır. Aynı zamanda lavabo tıkanıklığı açma hizmeti sırasında lavabonuza ve gider borularına asla bir zarar vermez. Can Altyapı Tesisat lavabo tıkanıklığı açma hizmetini yüksek teknolojik sistemler aracılığıyla yürütmektedir. Kameralı makineler ile tıkanıklığın yerini ve nedenini rahatlıkla görebilmekteyiz. Böylelikle de size tıkanıklığın nedenini ve bir daha tekrarlanmaması adına önerileri de sunabilmekteyiz. Bunun sonucunda da size uğraş vermeden ve sizi bilinçlendirerek lavabo tıkanıklığı hizmetini kaliteli bir şekilde uzman kadromuzla verebilmekteyiz. Can Altyapı Tesisat lavabo tıkanıklığı açma hizmetinde güvence sağlamaktadır.

   Biz Can Altyapı Tesisat firması olarak lavabonuzda kırma ya da dökme söz konusu olmadan ve çevreye hiçbir zarar verilmeden teknolojik cihazlar yardımı ile lavabo tıkanıklığı açma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız teknolojik cihazlar ve deneyimli personelimiz ile sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.

   Çoğunlukla lavabo tıkanıklığı kullanıcıların hatası üzerine oluşmaktadır. Lavabolara atılan cisimler, gider borularının içinde birikerek gider borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavaboya atık atılmaya devam edildiğinde ise gider borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur. Ve lavabo tıkanıklığı oluşur.

   Örnek olarak gider borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmemektedir. Çoğu zaman lavabonun gider borusunda tıkanıklık meydana getirmektedir. Lavaboya yağ dökülmeye devam edildikçe, lavaboya bağlı gider borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.

   Lavabo tıkanıklığı açma işini kameralı cihazı ile tıkanıklığı açan bir firmaya yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik açıdan sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Kamerasız makine kullanılmadan yapılan işlemlerde tıkanıklık tam olarak açılamadığı için geri dönüş sık yaşanır. Yani tıkanıklık daha sonra tekrarlanmaktadır. Çünkü lavabonuzun neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği gibi sorunlar ancak kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilebilmektedir. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan lavabo tıkanıklığı açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması asla mümkün değildir.

   Lavabo farklı sebeplerden dolayı tıkanmaktadır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklığın neden kaynaklandığı kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı ile lavabonun bağlandığı gider borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla kanalizasyon açma işlemi uygulanmaktadır. Tıkanıklık makinenin ucuna takılan çeşitli aparatlarla açılmaktadır. Tıkanıklığı açabilmek için nedenine özel aparat seçilmektedir. Tıkanıklığın sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılmaktadır.

   Teknolojik cihazla lavabo tıkanıklığı açma işlemi kısa sürede tamamlanmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi tamamlandıktan sonra yine kameralı teknolojik cihazı ile ikinci kontrolü de yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve gider hattında başka sorunların olup olmadığını tespit etmektir. Bu sayede kesin çözüm garantili hizmet sunmaktayız.

   Tıkanıklık her zaman yabancı bir cisim ya da atık yağdan kaynaklanmamaktadır. Lavabo gideri tıkanıklığının, borunun eğiminin uygun olmamasından kaynakladığını ancak kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edebilmekteyiz. Bunun gibi durumlarda, gider hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Bu durumu da aktarıp müşterimizin bilinçlenmesini sağlamaktayız. Can Altyapı Tesisat firması lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Haftanın yedi günü bize ulaşabilirsiniz.

   Firmamız, kameralı görüntüleme cihazı ile lavabo tıkanıklığı açma çalışması yapmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma çalışmasında kameralı görüntüleme cihazı kullanılması şarttır. Çünkü bu sayede tıkanıklığının sebebi kesin olarak belirlenebilir ve bu doğrultuda tıkanıklık açma çalışması yapılmaktadır. Can Altyapı Tesisat firması lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini tam olarak bu açıklamaya göre yapmaktadır.

   Sonuç olarak Can Altyapı Tesisat firması uygun fiyatlı hizmetleri, mevcut teknolojik altyapısı ile sorun odaklı çözüm yaklaşımı, müşteri memnuniyetini gözetmesi, lavabo tıkanıklığı açma işlemi sırasında lavaboya, gider borularına ve lavabonun olduğu mekânda (mutfak, banyo ve benzeri) hiçbir fiziksel zarar verilmemesi nedenleri ile müşterilerin rahatlıkla tercih ettiği profesyonel bir firmadır. Bu bakımdan Can Altyapı Tesisat lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde yüzde yüz çözüm garantisi sunmaktadır. Müşterilerimizin firmamıza olan ilgisinden de Can Altyapı Tesisat gurur duymaktadır.

    Eğer sizde de “lavabom tıkandı” gibi bir söylem hakimse çözümünüz Can Altyapı Tesisat firmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Sonuç

Hemen Arayın
WhatsApp