Altyapı Tıkanıklığı Çözüm Merkezi
Çalışma Saatlerimiz
00:00 - 23:59

Tuvaletiniz mi tıkandı? Bu durum haklı olarak sizin canınızı sıkabilmektedir. Ancak bu sorunun sizi uğraştırmayacak bir çözümü var: Can Altyapı Tesisat. Firmamız Can Altyapı Tesisat firmasının hizmetleri sayesinde uğraşmadan sorununuzu kökünden çözmüş olacaksınız.

     Firmamız tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. Tuvalet tıkanıklığını hizmetini kırmadan ve etrafı kirletmeden yerine getirmektedir. Tuvaletiniz taştığında ve geri teptiğinde bizi arayarak servis talep edebilirsiniz.  Tuvalet tıkanması sorunu gidermek için biraz daha hızlı hareket etmenizde fayda vardır. Özellikle çok katlı binalarda üst katlarda kullanılan atık sular, gider tıkalı olduğu için gidemeyecek ve gideri tıkanmış katın tuvaletinden taşma durumu yaşanabilecektir. Tuvaletin taşması sonucunda ortaya çıkan pis sular eşyalara ve zeminlere zarar vermektedir. Bu nedenle tuvaletiniz tıkandığında Can Altyapı Tesisat firmasına ulaşıp bu sorunu ivedilikle çözüme kavuşturmanız gerekmektedir.

    Can Altyapı Tesisat tuvalet tıkanıklığı sorunlarınızda teknolojik sistemler kullanarak tuvaletinizi ve gider borularınıza zarar vermeden tıkanıklığın nedenini belirler ve ardından tıkanıklığı sizi uğraştırmadan açmaktadır. Teknolojik gelişmeler ile tuvalet tıkanıklığı sorunu çözümünde de kolaylıklar sağlanmıştır. Firmamız da teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Bu sayede müşterilerinin sorunlarını güncel çözüm yolları ile gidermektedir.

     Firmamız müşteri memnuniyetini en önemli mesele kabul ederek sorun çözümleri esnasında gider borularında yaşanan tıkanıklıklarda herhangi bir kazı ve kırma yapmadan tıkanıklık sorununuzu çözmektedir. Aynı zamanda Can Altyapı Tesisat yine müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak tuvalet tıkanıklığını giderirken müşterileriyle sorunun nedeni, sorunun bir kez daha yaşanmamasına yönelik öneriler gibi bilgileri de paylaşarak müşterilerinin bilinçlenmesini sağlamaktadır.

    Örnek olarak bazı dairelerde mutfak ve banyo yan yana bulunmaktadır. Sadece bir duvarla ayrılmaktadır. Bu durumla birlikte gider boruları ortak olabilmektedir. Mutfak giderinden akan pislikler ile banyodaki klozetin gideri aynı boruda birleşmektedir. Bu yüzden mutfak borusu tıkandığında banyodaki duştan ya da tuvaletinizden taşar. Yine tuvaletinizde yaşanan bir tıkanıklık mutfaktaki gider borularında da tıkanıklığa neden olabilmektedir. Bu durumun sık sık yaşanmasının nedeni mutfak lavabosuna dökülen yağlardır. Mutfak borusuna giden yağlar aynı zamanla dairenizin gider borusunun da yağlanmasına neden olabilmektedir. Bu sebep dışında herhangi bir sebepten dolayı tuvaletiniz tıkanmış olabilmektedir. Can Altyapı Tesisat firmasından alacağınız hizmet sırasında personelimiz tıkanma nedenini ve sorununuzun bir kez daha yaşanmamasına ilişkin önerileri de sizle paylaşacaktır. Sebebi ne olursa olsun gider tıkanıklıklarını makinelerle açıyoruz. Kırmadan kazı yapmadan tespit yapmaktayız. Kamerası da bulunan tıkanıklık açma makinelerimiz sayesinde tıkanıklığın yerini ve büyüklüğünü rahatlıkla görebiliyoruz ve işlemlerimizi müşterilerimizi uğraştırmadan gerçekleştiriyoruz.

     Binaların tesisat boruları eskidiği için zamanla çöker veya kırılır. Bu durum atık suların gider borularından sızmasına ve kötü kokulara neden olmaktadır. Gider borularında oluşan tıkanıklık duvarlarda ıslama ve küflenmelere, dökülme ve nemlenmelere neden olabilmektedir. Gider borularda oluşan kaçakların tespiti firmamız çalışanları tarafından yapılmaktadır. Can Altyapı Tesisat her türlü sorundan kaynaklanabilecek tıkanıklık sorunlarınızı müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak uygun fiyatlarla, teknolojik uygulamalarla çözmektedir.

    Tuvalet tıkanıklığınıza sebep olabilecek yine başka bir sebep ise dairenizin kot seviyesinin aşağıda olması olabilir. Sokağınızdaki kanalizasyon borularında oluşabilecek bir sorun sizin dairenizdeki gider borularına sızarak tuvaletinizde taşma yaratabilmektedir. Eğer tuvalet tıkanıklığınızın sebebi bu sorundan kaynaklanmaktaysa firmamız tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti sırasında siz ile bunu paylaşmaktadır. Ya da sorunun nedeni başka bir husus ise de çözüm yolunu müşterilerine belirtmektedir.

   Tuvalet tıkanıklığı oluştuğunda tuvaletiniz artık kullanılamaz hale gelmektedir. Bu durumdan dolayı en kısa sürede tıkalı gideri açmak gerekmektedir. Banyonuzda gider borularında tıkanıklık yaşanması durumunda evde çamaşır makinesi banyonuzda ise çalışmamaktadır. Banyonuzda bir temizlik de yapamazsınız. Bu yüzden kısa sürede tıkanıklığı açabilecek, uzman bir firma ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Can Altyapı Tesisat tuvalet tıkanıklığı sorununuzun nedenini bulup hemen ardından tuvaletinizi ve gider borularını kırmadan çevresini de kirletmeden kameralı teknolojik aletlerle sorununuzu çözmektedir. Kameralı teknolojik aletler kullanarak tıkanıklığınızı en kısa sürede gideren Can Altyapı Tesisat uzman bir firmadır.

    Tuvaletinizde bir tıkanma sorunu yaşandı ancak bütçeniz de iyi bir durumda olmayabilir. Böyle bir durumda gönül rahatlığı ile firmamız tercih edebilirisiniz. Çünkü Can Altyapı Tesisat firmasının hizmetleri uygun fiyatlıdır. Ayrıca uygun fiyatlı hizmetleri de kalitelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Sonuç

Hemen Arayın
WhatsApp