Altyapı Tıkanıklığı Çözüm Merkezi
Çalışma Saatlerimiz
00:00 - 23:59

Bakırköy mutfak tıkanıklığı açma işlemleri yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin tıkanıklığını robot cihazı ile açmaktayız.

Mutfak tıkanıklığı açma sorunları sıkça karşılaştığımız sorunların içinde yer almaktadır.

Genelde mutfak giderinin pimaşlarının içinde yağ tortusunun birikmesiyle mutfak tıkanıklığı meydana gelmektedir.Yani mutfak giderinizden suyun yavaş gitmesini görüyorsanız , komple mutfak giderinin tıkandığını yakın zamanda başını gelecektir.Can Alt Yapı Tesisat olarak tıkalı olan mutfak giderlerinizi hiçbir yere zarar vermeden robot cihazımızla mutfak tıkanıklığınızı 7/24 saat farketmeksizin İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Mutfak tıkanıklığı aslında insanların yaptığı hatalardan meydana gelir. Tıkalı olan mutfağınızda eğer suyunuz hiç gitmiyorsa internette hemen araştırma yaparak birkaç yöntem yapabilirsiniz, ardından su yine gitmiyorsa ,mutfağınızı pis su basabilir.Çünkü pimaşın içindeki yağ tortuları veya yabancı cisim suyun gidişatını engellediği için ,su kendini her zaman geri atar.Bu tarz mutfak tıkanıklığı durumunda firmamız gelişmiş teknoloji cihazlarıyla mutfak tıkanıklığı dakikalara içinde temiz ve garantili bir işçilikle tıkanıklığı açarak ,size gereken bilgileri vermektedir.

Bakırköy Mutfak Gideri Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Mutfaklar günlük hayatımızın en önemli parçasıdır.Mutfak tıkanıkları bulaşık makinesinin tahliye ettiği pis sulardan yani yağlardan zamanla ,mutfak giderinin bazı bölgelerinde birikerek ,mutfak giderinin tıkanmasına yol açmaktadır.İnsanlar lavabo açıcı kullanarak mutfak tıkanıklığını açmaya çalışıyorlar.Fakat lavabo açıcıların içindeki asit , pimaşlara çok büyük zarar verirken maddi açıdanda ekstra büyük işlerin çıkmasına yol açar.Kimi zamanda pimaşları eriterek ,duvarın içine su çekmesiyle duvarlara da sıkıntı vermektedir.Lavabo açıcılar pimaşların içindeki yağ tortularının hepsini eritemediği için sadece küçük bir delik açar ver su oradan gider.Mutfak giderinde oluşan tıkanıklıklarda kendi başınıza yaptığınız işlemler gider hattına zarar vererek daha büyük problemlerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Firmamız özel kameralı robotlar ile en kısa sürede soruna sebep olan maddeler tespit edilmektedir.

Mutfak Lavabo Gideri Neden Tıkanır?

Hayatımızın bir parçası olan mutfak lavaboları bizim için çok önemlidir.Yemek ihtiyacımızı karşıladığı için hayatımızda en çok kullanılan alanlardır.Mutfak gider tıkanıklığının neyden kanaklı olduğunu sizlere aşağıdaki makalede belirtmek istiyoruz.İşte o nedenler;

 • Mutfak lavabo giderine döktüğümüz yağlar ,yılların birikimi sayesinde mutfak borusunun etrafına yapışır ve suyun yavaş gitmesini sağlar.
 • Lavabo giderinde yıkadığımız sebze parçacıklarının büyük parçaları lavabo evye deliklerine sıkışır ve mutfak lavabosu tıkanıklığı olur.
 • Apartman veya iş yerlerinde mutfak lavabosu tesisat aşamasında iken ,borularının içine kaçan inşaat malzemeleri yüzünden ,zamanla da insanların kullandığı yağlar veya sebze parçacıkları inşaat malzemesine yapışır ve mutfak giderinden su gitmez.
 • Ayrıca tesisat yapılırken mutfak lavabo borularını çok düz yapılması yani eğimsiz şekilde yapmakta borularda zamanla yağların yapışmasını ve suyun gidişatının yavaşlamasını sağlar.
 • Yukarıda tesisat hatalarında aslında yapılırken kaçan parçalarının üzerine insanların da kullandığı su veya yağların da yapışıp borunun daralmasını ve tortu yapmasını sağlar.

Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açma İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Bizi tercih etmeden önce sorunun kaynağını tespit etmeniz gerekmektedir
 • Ona göre size telefonda fiyat bilgisi vererek gerekli işlemleri A dan Z ye bilgi vermekteyiz.
 • Mutfak gider tıkanıklığında iki aşama vardır.İlk önce deneyimli ekiplerimiz adresinize gelmesiyle keşfeder.
 • Kamera cihazımız ile sorunun ana kaynağı tespit edildikten sonra az yağ tortusu varsa robotla açılır.
 • Eğer çok yağ varsa su jeti cihazımız ile evyenin altından makineye su alınmasıyla borular yıkanır.
 • Tuvalet alafranga yer taşı tıkanıklığı durumunda ise S boru değişir.
 • Klozet tıkanıklığı durumunda ise klozet taşı sökülme olsa veya olmasa kırmadan tıkanıklık kalkar.
 • Tıkanıklık ortadan kalktıktan sonra klozet taşının montajı ve etrafına temiz bir şekilde slikon çekeriz.
 • Mutfak veya tuvalet gider tıkanıklığı giderildikten sonra suyun testini yaparız ve teslim ederiz.
 • Boru gider tıkanıklığı yılların birikimiyle ortaya çıksa bile son teknoloji cihazlarımız sayesinde açarız.
 • Büyük ve küçük vidanjör aracımız ile de logar tıkanıklığı veya pis su çekimi hizmeti de veriyoruz.
 • Bazen gider boruları çöküyor ve sık sık tıkanıyor bu durumda alt yapı borularını kırarak yeniliyoruz.
 • Tüm bunları yaparken Can Alt Yapı Tesisat olarak kırmadan dökmeden tıkanıkları açıyoruz.
 • İstanbul’un Bakırköy İlçesinde tecrübeli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ustalarımıza ulaşmak için +90 531 931 97 62 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.
 • Sitemiz de bulunan telefon numara veya whatsapp üzerinden güvenli bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.
 • İstanbul genelinde alanında uzman ve garantili hizmet veren ustalarımıza 7 gün 24 saat demeden +90 531 931 97 52 numara üzerinden güvenli bir şekilde iletişim halinde olabilirsiniz.
 1. Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açma-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Giderme-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açıcı-Bakırköy Gider Tıkanıklığı Açma-Bakırköy Boru Temizleme Hizmetleri-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açma Fiyatları-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri-Bakırköy Robotla Mutfak Açma-Bakırköy Mutfak Gideri Açma-Bakırköy Tıkanan Mutfak Lavabosu Açma-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açıcılar-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Sorunu-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Giderme Ustası–Bakırköy Mutfak Lavabosu Açma-Bakırköy Tıkalı Mutfak Borusu Açma-Bakırköy Mutfak Gideri Tıkanıklığı-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Hizmeti-Bakırköy Mutfak Borusu Tıkanıklığı Açma-Bakırköy Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açıcı-Bakırköy Mutfak Gideri Tıkanıklığı Giderme-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açma Firmaları-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Ücretleri-Bakırköy Robotla Lavabo Açma-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Giderme Teknikleri-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatı-Bakırköy Tıkalı Mutfak Borusu Açma Ustası-Bakırköy Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Giderme-Bakırköy Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açma Servisi-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Çözümleri-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Giderme Yöntemleri-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Ustası-Bakırköy Tıkanmış Mutfak Borusu Açma-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açma Şirketleri-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Hizmetleri-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açma Robotu-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları-Bakırköy Tıkanan Mutfak Borusu Açma-Bakırköy Mutfak Gideri Açma Servisi-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Makinesi-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açma Acil Servis-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Teknikleri-Bakırköy Tıkanmış Mutfak Lavabosu Açma-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açma Profesyonelleri-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Uygulamaları-Bakırköy Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları-Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açma Ekibi-Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma İşleri-Bakırköy Tıkanan Mutfak Borusu Açma Usta


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Sonuç

Hemen Arayın
WhatsApp